Asansörlü Sistemler İle Sizlerin Eşyalarınızı Özenle Taşıyoruz

Şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyacınız için sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet vermekteyiz. Bu sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz ve bu tecrübeyi de sizlerin daha iyi bir hizmet almanız için kullanıyoruz. Taşınmanın getirdiği stresten sizleri kurtarıyor ve işimizi de kısa zamanda bitirerek sizlerin yeni evinizde bir an önce yaşamaya başlayabilmenizi sağlıyoruz. Eşyalarınızın sizin için çok değerli olduğunu biliyor ve bunun içinde gerekli özeni gösteriyoruz. Onların zarar görmemesi için asansör sistemini kullanıyoruz böylece zamandan da kazanılmış olmaktadır. Özel olarak ambalajladığımız eşyalarınızı bu asansörler yardımı ile içleri süngerle kaplı araçlarımıza yüklüyoruz.

Hızlı Ve Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Eşyalarınızı evinizdeyken sigortalıyor ve böylece sizlerin içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Yolda oluşabilecek istenmeyen hasarlar içinde bu sigorta sayesinde üzülmeyecek tanzim edilmesi ile rahatlayacaksınız. Araçlarımızın hepsi yeni ve taşıma belgeleri bulunduğu gibi elemanlarımızın da hepsinin belgeleri bulunmaktadır. Ekibimizde işini severek yapmayan hiç kimsenin yer almasına izin vermiyor ve onların çok daha iyi bir hizmet verebilmeleri için düzenli eğitimlerden geçiriyoruz. Mobilyalarınızın demontajını bu konuda uzman olan ekibimiz ile biz yapıyoruz. Yeni adreste de montajlarını yaparak sizlere hazırlıyoruz. Gerektiği durumlarda sizlerin eşyalarınızın bir süre güvenle kalabileceği depolarımız mevcut ve sizler eviniz hazır olduğunda bize haber vermeniz ile şehirler arası evden eve nakliyat olarak adresinize getiriyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi Veriyoruz

Bizim için işimizi en iyi şekilde yapmak ve sizlerin memnun olması çok önemlidir. Müşterilerimizi fiyat konusunda yanıltmıyor ve keşif yapmadan da fiyat vermiyoruz. Ücretsiz yapacağımız bu keşif sonrası vereceğimiz fiyata daha sonra hiçbir maliyet eklemiyor ve sizlerin bu çeşit sürprizlerle karşılaşmanızı engelliyoruz. Geniş ve her sektöre uygun araçlarımız ile firmalarında nakliyat ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz.

  • Bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet veriyoruz.
  • Asansörlü taşımacılık yapıyoruz.
  • İçleri süngerli yeni araçlarımız ile eşyalarınızı korumaya alıyoruz.
  • Belgesiz araç ya da eleman çalıştırmıyoruz.
  • Özel ambalajlama teknikleri kullanıyoruz.
  • Sigortaladığımız eşyalarınızı bu şekilde güvenceli bir şekilde şehirler arası evden eve nakliyat olarak taşıyoruz.