Asansörlü Nakliyat

Konforlu Nakliyat olarak asansörlü nakliyat araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat araçlarımız 29 metre yüksekliğe kadar yükselebilmektedir. Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın hasar görme olasılığı minimize edilmiş olmaktadır.

Sektörde yaşadığımız tecrübelerden yola çıkarak, kimi taşıma işlemlerinde bina veya mekan içi geçişleri dar ve küçük olduğunda bina veya mekan içi taşıma neredeyse imkansız hale gelmektedir. Bu noktada devreye yük asansörlerimiz girmektedir. Sizlere bu asansör sistemimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtulma çözümü sunmaktayız. Ayrıca asansör sisteminin tartışılmaz bir diğer avantajı ise eşyaların tamamlanma süresini direkt  olarak kısaltması ve işi hızlandırmasıdır. Çünkü asansör sisteminde eşya, alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine alınarak taşınacağı noktaya sevk edilir. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye de kiraya verilmektedir.

Asansörlü Eve eve taşıma hizmetimiz veya asansör kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz. 0533 016 82 04