Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmeti, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, güvenliği sağlanmış mekanlarda gerçekleştirilir. Eşyanızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için değerlidir. Size özel eşyalarınız için Eşya Depolama Hizmeti sunacak olan firmanın bu doğrultuda tüm imkânlarını organize etmiş olması gerekmektedir.

Depolarımız, 7/24 güvenlikli olup ve kameralı sistemle kontrolu sağlanmaktadır. Eşya depolama hizmeti özellikle son yıllarda çok önemli bir yer tutmaktadır.

Eşya depolama hizmeti talebinde bulunan müşterilerimiz genelde yurt dışına giden müşterilerimizdir. Depolama hizmetinin neden mantıklı olduğu açıklamak gerekirse eğer;  İstanbul’da aylık kira minimum 500 ile 1000 TL arasında değişmektedir. Düşünelim ki en az 1 yıllığına yurt dışına çıksanız veya mecburi olarak sadece eşyalı bir mekana kira ödeseniz en az 6000 TL gibi bir ücret ödeyeceksiniz. Biz size bundan çok daha uygun fiyata depolama hizmeti vermeyi önermekteyiz. Ayrıca depolanan ürünler ambalajlandığından dolayı ürünleriniz siz bıraktığınızdaki tazeliğini aynen korumuş olacaktır.

Depolarımız da; sürekli olarak hijyenik koşullar sağlanıp, rutubet  gibi etkenlerin olmasını engelleyici bütün önlemler alınmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti nden yararlanmak üzere firmamızla anlaşmanız durumunda, ekibimiz mekânınıza gelerek eşyalarınıza uygun nakliyat araçlarımızı temin edeceklerdir.

Belirlenen günde, deneyimli elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme/ambalajlama işlemleri gerçekleştirilecektir. Deneyimli ekibimiz tarafından eşyalarınız özenle paketlendikten sonra araçlarımıza taşınarak depolanacağı mekanımıza getirilecektir.

Depolama hizmetlerinden yararlanılmasını tavsiye ettiğimiz durumlar;

  • Evinde tadilat işlemleri yapanlar veya yaptıranlar,
  • Eski evinden ayrılan ve yeni evine taşınmak için zamana ihtiyacı olanlar,
  • Büro, ofis ve/veya şirket türü makânlarda bulunan stok fazlası eşyalar,
  • Büro, ofis ve/veya şirketlerin önemli evrak ve dökümanları,
  • Yeni bir şehre geçici olarak gidenler,
  • Yurt dışına geçici bir süreyle gidenler.

Eşya Depolama Hizmeti almak veya sorularınızı cevaplandırmak için bizi arayabilirsiniz; 0533 016 82 04