Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamızın Ofis Taşıma Hizmeti aşamalarında en çok önem verdiği unsurlardan bazıları ;

  • Ofis taşıma işleminin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi
  • Ofiste bulunan evrak ve dosyaların korunması, kaybolmaması
  • Ofiste bulunan masa vb. mobilyaların ve aksesuarların zarar görmemesi
  • Ofis taşıma işlemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi

Ofis veya büro taşınmasıyla ilgili firmamızı arayıp anlaşma olunması durumunda teknik ekibimiz, isteğiniz doğrultusunda ekspertiz yaparak, taşınacak olan eşyaların büyüklüğüne göre nakliye aracı atayacaktır.

Bu sayede eğer ofis eşyalarınızın miktarı az ise uygun fiyatlara ofis taşıma hizmeti almış olacaksınız. Ofisin taşınma günü belirlendikten sonra belirlenen günde ofisinize gelen ekibimiz ambalajlama malzemeleri ile gelecektir.

Büronuzda veya ofisinizde bulunan eşyalar oda oda taşınacaktır. Odanızda bulunan eşyalar da büyük bir özenle kutulara konulacak. Her kutuya numaralandırma yapılacaktır. Özellikle şirketlerde bulunan arşiv bölümü büyük bir özenle taşınacaktır. Şirketlerin aldığı ofis taşıma hizmeti esnasında evrakların karışmaması bizler için en önemli faktördür.

Büro taşınmalarında eşyalarınızı belli bir süre bir yerde muhafaza etmek isterseniz eşya veya eşyalarınızın büyüklüğüne uygun şekilde depo ayarlanabilmektedir.

Bu sayede, daha ucuz ücretlere depolama hizmeti alabilir ve gereksiz yere kira vermekten sıyrılabilirsiniz. Depolarımızda 7 gün 24 saat kamera sistemiyle güvenlik sağlanmaktadır.

Konforlu Nakliyat bünyesindeki kurumsal nakliyat hizmetinde çalışan ekiplerimiz yılların verdiği büyük tecrübe ile eşyaların hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak taşınmasını sağlayacaklardır.

Ofis, Büro veya Şirket taşınmalarında elektronik eşyalarınız ve bilgisayar gibi hassas elektronik cihazlarınız da zarar görmemesi için özenle paketleme işlemleri yapılacaktır.

Ofis Taşıma Hizmeti aldıysanız ofisiniz, büronuz veya şirketiniz taşınırken ekspertiz ekibimiz tarafından sigortalanacaktır. Sigorta yapıldığı için, doğabilecek herhangi bir zarar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

İstanbul ofis taşımacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Teknik ekibimiz size ofis taşımacılığı hakkında gerekli bilgileri vereceklerdir.

Ofis Taşıma Hizmeti almak, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak ve diğer sorularınız için bizi arayınız. 0533 016 82 04