Paketleme Hizmetleri

Taşınma günü evinize gelen elemanlarımız büyük bir titizlilikle eşyalarınızı toparlayacak. Toparlanan eşyalar, eşyaların özelliğine göre daha önceden belirlenmiş, özel olarak hazırlanmış ambalajlara sarılarak paketlenecek.

Kolileme veya paketleme işlemleri sırasında kullandığımız malzemeler Avrupa menşeili ithal ürünlerdir. Bu ürünler yalnızca nakliyat işlemlerinde kullanılan ürünlerdir.

Taşıma işlemleri bittiğinde ise tek kullanımlık olan ürünler atılmakta diğer ürünler temizlenerek diğer taşıma da kullanılabilmektedir. Paketleme hizmetleri ile görsel bilgi edinmek için galeri sayfamızı ziyaret ederek resimlere inceleyebilirsiniz.

Özellikle dolap vb. gibi mobilyalarınızın sökülüp paketlenmesi ve onların zarar görmeden nakliyat araçlarımıza indirilmesi hassaslıkla uygulanmaktadır. Bazı eşyaların ebatları ve gereklilik doğrultusunda asansörlü nakliye sistemimiz kullanılarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Takım elbise, gömlek, kaban veya kırışma ihtimali olan giysileriniz özel olarak dizayn edilmiş olan askılı taşıma kutularına yerleştirilecektir. Bu sayede eşyaların kırışması ve/veya zarar görmesi engellenmiş olacaktır.

Eşya paketlenmesinde ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde kesinlikle bir sorun çıkmamaktadır. Nakliyat sırasında çalışan elemanlarımız uzun yıllardır nakliyat sektöründe olan ve bizimle uzun yıllardır çalışan uzman kadromuzun üyesidir.

Paketleme hizmetleri hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Eşyalarınızın zarar görmeden ve sorunsuz taşınmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Paketleme hizmetleri ile ilgili bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak ve daha fazlası için; 0533 016 82 04