Şehirler Arası Nakliye

Şehirler arası nakliyat veya Sehirler Arası Taşımacılık olarak bilinen bu sektörde eşya sevkiyatıyla ilgili olarakmesafenin uzun olmasından kaynaklanan bir çok problem doğmaktadır. İşte bu şehirler arası nakliyat sorunlarını yaşamamak için firmamız, sözleşmesiz iş yapmamanızı önermektedir. Bu noktada işinizi yarıda bırakabilecek firmalar oldukça fazla olduğundan firmamız gibi sözleşmeli, sigortalı ve ekspertiz hizmeti bulunan firmalara başvurmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Bu zamana kadar taşımacılık yapmış olduğumuz müşterilerin bir kısmına ulaşmak için referanslar sayfamızı inceleyebilir ve daha sonra dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bizim en önemli ilkemiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizle ilgili sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz;

Taşıma işlemi  yurt içinde ise, gideceğiniz il ve ilçe hangisi ise ekspertiz elemanlarımız size nakliyat fiyatını belirleyecektir.

Evinizdeki eşyaların sayısına veya büyüklüğüne göre 2+1,3+1 ve ya 4+1 tipi araç belirlenecektir. Belirlenen araç, taşınmaya karar verdiğiniz günde ve size uygun olan saatte evinize gelerek eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması işlemleri gerçekleştirilecektir.

Değerli eşyalarınızı ( altın,mücevher vb gibi ziynet eşyalarınızı ) yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer antika türü eşyalarınız var ise bunları bize bildirmeniz dahilinde elemanlarımızca özel hazırlanmış kutulara dikkatli bir şekilde yerleştirilecektir.

Konforlu Nakliyat firması olarak bütün nakliyat işlerinde sigortalı taşıma hizmeti verdiğimiz için doğabilecek zararların sigorta şirketleri tarafından karşılanması sağlanacaktır. Anlaşmalı olan sigortalı firmaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşınma sırasında eşyaların daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde sevkiyatının sağlanması amacıyla ihtiyaç dahilinde asansörlü evden eve nakliyat uygulaması kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalar veya merdiven boşluklarının dar olmasından dolayı yatak odası dolapları, dolap kapakları veya buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi vb gibi büyük eşyalarınız asansörlü taşıma yöntemiyle sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat işleriniz için bizi aradığınız takdirde eminiz ki fiyatlarımız sizi tatmin edecektir. İş bitimindeki memnuniyetiniz de cabası..

Arayın, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun. 0533 016 82 04