Evden Eve Nakliyat İşini Uzmanı Yapsın

Evden eve nakliyat gerçekten zor bir süreçtir ve inşalarında oldukça fazla zamanını almaktaydı eskiden oysa günümüzde bizim firma olarak verdiğimiz hizmet ile bu zor süreç sizler için bitmiş oldu. Çünkü artık sizlerin düşünmenize gerek yok biz sizin yerinize taşınmak için gerekli bütün aşamaları yerine getireceğiz. Yani evinize gelecek eşyalarınızın demontajını yapacak onları ambalajlayacak ve araçlara taşınmasını sağladıktan sonra da yeni adrese ulaşmasını sağlayacağız. Burada adrese eşyalar taşınacak ve mobilyalarında montajları yapılarak eviniz kullanıma hazır bir hale getirilecektir. Böylece eskiden günlerce ve bazen de haftalarca süren taşınma işini sizler bizi arayarak bir telefon ile kısa sürede çözmüş olacaksınız.

Belgeli Araçlar İle Taşıyoruz

Nakliyat yapacak araçların alması gereken bütün belgeleri araçlarımız için alıyor ve SRC belgesi olmayan sürücüde bulundurmuyoruz. Nakliyatı yapacak elemanlarımızın da gerekli belgeleri bulundurulmakta ve hepsi işlerinde tecrübeli ve severek yapan kişiler arasından seçilmektedir. Asansörlü taşımacılık yapıyoruz ve çok yüksek binalar için de özel asansörler kullanıyoruz. Sizlere keşif yaparak fiyat veriyor ve böylece sonradan fiyat konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmasını da önlüyoruz. Sektör de en uygun fiyatları biz veriyoruz çünkü bizim için müşteri memnuniyeti yüksek kardan çok daha önemlidir. Eşyalarınızı evden eve nakliyat sırasında kesinlikle sigortalıyor ve böylece ortaya çıkabilecek zararların da giderilmesini sağlıyoruz.

Ofis ve Firmalarında Nakliyat S  orunlarının Çözümü Firmamız Tarafından Sağlanmakta

Sizlerin ofislerinizin taşınması ya da firmalarınızın nakliyatının yapılması gereken ürünleri için de bizler tecrübemiz ve işimizde mükemmel olmamız sayesinde sizlerin yanınızda yer alıyor ve böylece sizi nakliyat sorunundan kurtarıyoruz. Büyün araçlarımızın içlerinin süngerle kaplı olması ile eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Araçlara eşyalarınızı profesyonel bir şekilde yerleştiren elemanlarımız onların gerekli korumaya alınması işini de gerçekleştiriyor ve sizlerin çok paralar ödeyerek aldığınız eşyalarınızın aynı yenilik ve sağlamlıkla yeni adreste sizlerin kullanmanız için hazır olmasını sağlıyoruz.

  • Sigorta olmadan evden eve nakliyat yapmıyoruz
  • Bütçenizi zorlamayacak uygun fiyat çözümleri getiriyoruz
  • Asansörlü taşımacılık ile işimizi kısa zamanda bitiriyoruz