Evden Eve Nakliyatı Sizler İçin Hızla Yapıyoruz

Evden eve nakliyat konusu aslında çok zaman alacak bir durum olabilir tabi bunu kendiniz yapmak isterseniz oysa modern dünya da her işin bir uzmanı var ve bizlerde firma olarak evden eve nakliyat konusunda uzman bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde evinize gelerek keşif yapmakta ve taşınacağı adresi öğrenerek aradaki kilometreyi ve eşyaların miktarını hesapladıktan sonra sizlere en uygun çözüm getirecek fiyatları sunmaktayız. Bu konuda rakibimiz yok çünkü biz işimizde uzman olduğumuz kadar müşteri memnuniyeti konusunda da çok hassasız ve sizlerin fiyat anlamında da memnun olmanızı istiyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz

Eşyalarınızın zarar görmemesi ve zamandan tasarruf edilebilmesi için asansör ile onları eski adresinizden alıyor ve içleri sünger kaplı özel hazırlanmış araçlarımıza yüklüyoruz. Daha sonra yeni adrese de yine asansör ile boşaltıyor ve onları özel bir şekilde ambalajlamış olduğumuz gibi yine bu ambalajları da açıyoruz. Demontajını yaptığımız mobilyaları yeni evinizde kuruyor ve böylece sizlerin yeni evinizde aynı gün yaşamaya başlayabilmeniz konusunda da yardımcı oluyoruz. Tüm Türkiye bizim için hizmet alanı ve en uzak il ve ilçelere de eşyalarınızı en kısa zamanda evden eve nakliyat yaparak taşıyoruz. Sigortasız eşyalarınızı araçlarımıza yüklemiyor ve böylece sigortasını yaptığımız eşyalarınıza bizim elimizde olmadan gelebilecek zararlar için de koruma oluşturuyoruz.

Evinizi Ofisinizi Ve Ürünlerinizi Tecrübeli Elemanlarımız İle Taşıyoruz

Sadece evleriniz değil ofisleriniz ve ürünlerinizde bizim tecrübeli belgeli elemanlarımız tarafından titizlik ile taşınmaktadır. Araçlarımızın taşma belgeleri sürücülerimizin de SRCleri kesinlikle bulunmaktadır. Böylece trafik tarafından yapılan kontrollerde bir sorun yaşanmamakta ve nakliyatta da gecikmeler olmasına izin verilmemektedir.  Firmaların ürünlerini taşıma anlamında onlara araçlara yüklenme ve boşaltma konusunda da hizmet veriyoruz ve aynen evden eve nakliyat da olduğu gibi adresten alıp adrese teslim ediyoruz. Özel ürünler için de özel araçlar tahsis ediyoruz.

  • Sigortasız taşımacılık yapmıyoruz ve sizleri bu şekilde korumaya alıyoruz.
  • Asansörlü taşıma sistemleri ile eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.
  • Özel ambalajlama teknikleri kullanıyoruz.
  • Uygun fiyatlı çözümler getiriyoruz.