Firmamız nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla İstanbul şehrinde kurulmuştur.
Firma bünyesine ait olan araçlar ile şehir içi ve şehirler arası olarak nakliyat hizmeti verilmektedir.
Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta güvencesi altına almaktayız.
Evden eve nakliyat sektöründeki saygınlığımızı referanslarımıza bakarak görebilirsiniz.
Bu saygınlığı yılların bize vermiş olduğu iş tecrübesine borçluyuz, daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize misyon edindik.
Konforlu Nakliyat olarak; Firmamızın geliştirdiği çözümler ile başta ekspertiz hizmeti olmak üzere sizlerin nakliye hizmetinden sorunsuz şekilde faydalanmanızı sağladığı gibi, sigortalı taşımacılık hizmeti ile de oluşabilecek aksaklıklara karşı sizi ve eşyalarınızı güven altına almaktadır.

Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında; başta evden eve nakliyat işleri olmak üzere taşımacılığın bütün kollarında kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır..

Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde, evden eve taşıma tecrübeli nakliye yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları ile Türkiye’nin tüm şehirlerine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Aynı zamanda firmamız siz değerli müşterilerimize taşımacılığın tüm kollarında aranan en önemli detay olan gerçek teminat sistemimiz ile hasar anında hızlı ve eksiksiz tazminat ödemesi sağlamakta ve aynı zaman da taşıma hizmetleri konusunda müşterilerimize destek sağlamayı prensip edinmiş bulunmaktadır.

hakkimizda